Home

admirație Mallul cinematică camera video universitatea craiova marcator Uganda pestriț

Universitatea Craiova - FC U Craiova, Live Video Online, de la ora 19:00

🏋 "Leii" trag de fiare 📸... - Universitatea Craiova | Facebook

Nedelcearu ar putea ajunge la „U“ Craiova! Cârţu: „Poate fi o soluție“ - GdS

Decizia radicală a celor de la Universitatea Craiova după ce Austria a  blocat aderarea României la Spațiul Schengen: „Capul plecat, sabia nu-l  taie!“ | Sport.ro
Decizia radicală a celor de la Universitatea Craiova după ce Austria a blocat aderarea României la Spațiul Schengen: „Capul plecat, sabia nu-l taie!“ | Sport.ro

FC U Craiova - Universitatea Craiova Live Video Online în etapa 4 din  Superliga
FC U Craiova - Universitatea Craiova Live Video Online în etapa 4 din Superliga

VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii  în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii
VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii

U Craiova 1948 - Universitatea Craiova, la un pas să fie oprit de arbitrul  Istvan Kovacs. Fanii gazdelor au provocat haos pe stadion - VIDEO & FOTO -  Playtech Știri
U Craiova 1948 - Universitatea Craiova, la un pas să fie oprit de arbitrul Istvan Kovacs. Fanii gazdelor au provocat haos pe stadion - VIDEO & FOTO - Playtech Știri

La ce oră se joacă Universitatea Craiova – CFR Cluj. Modificări în  programul etapei 24 din Liga 1
La ce oră se joacă Universitatea Craiova – CFR Cluj. Modificări în programul etapei 24 din Liga 1

VIDEO SuperLiga: Eșec surprinzător pentru Universitatea Craiova la Botoșani  - HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: Eșec surprinzător pentru Universitatea Craiova la Botoșani - HotNews.ro

Mihai Rotaru a dezvăluit numele „principalului” de la CSU Craiova, după  problemele cu Neagoe: „Aveam și varianta Gică Craioveanu”
Mihai Rotaru a dezvăluit numele „principalului” de la CSU Craiova, după problemele cu Neagoe: „Aveam și varianta Gică Craioveanu”

FCSB
FCSB

News Alert | S-a decis când se joacă meciurile decisive pentru play-off. În  etapa a 26-a avem şi Univ. Craiova – CFR Cluj
News Alert | S-a decis când se joacă meciurile decisive pentru play-off. În etapa a 26-a avem şi Univ. Craiova – CFR Cluj

Premieră în fotbalul românesc! FRF a făcut public dialogul Kovacs - camera  VAR, la FCU Craiova - CS
Premieră în fotbalul românesc! FRF a făcut public dialogul Kovacs - camera VAR, la FCU Craiova - CS

FC U Craiova 1948 - Universitatea Craiova 1-2, în etapa a 4-a a SuperLigii.  Derby-ul Băniei, decis de trei penalty-uri dictate de Istvan Kovacs. Video  - Fanatik.ro
FC U Craiova 1948 - Universitatea Craiova 1-2, în etapa a 4-a a SuperLigii. Derby-ul Băniei, decis de trei penalty-uri dictate de Istvan Kovacs. Video - Fanatik.ro

Imagini incredibile de pe banca Universității Craiova! Cum a fost surprins  Raul Silva
Imagini incredibile de pe banca Universității Craiova! Cum a fost surprins Raul Silva

⚽ VIDEO: TURRIS TURNUL MAGURELE – F.C UNIVERSITATEA CRAIOVA 1948 – PRIMA  REPRIZĂ | | Fotbal Club Universitatea 1948
⚽ VIDEO: TURRIS TURNUL MAGURELE – F.C UNIVERSITATEA CRAIOVA 1948 – PRIMA REPRIZĂ | | Fotbal Club Universitatea 1948

LIVE-VIDEO: FC Astra Giurgiu II - Universitatea Craiova II

CCA a publicat dialogul din camera VAR după scandalul de la FC U Craiova - Universitatea  Craiova
CCA a publicat dialogul din camera VAR după scandalul de la FC U Craiova - Universitatea Craiova

CCA a făcut publice imagini vizionate în camera... | News.ro

CS Universitatea Craiova - FCU Craiova 1948 0-2, FOTO & VIDEO. Dezastru  pentru Mirel Rădoi, echipa lui Adrian Mititelu, primul succes în fața marii  rivale - Playtech Știri
CS Universitatea Craiova - FCU Craiova 1948 0-2, FOTO & VIDEO. Dezastru pentru Mirel Rădoi, echipa lui Adrian Mititelu, primul succes în fața marii rivale - Playtech Știri

Video | Petrolul - U Craiova 1948 0-1. Oltenii lui Mititelu s-au calificat  în ”sferturile” Cupei României
Video | Petrolul - U Craiova 1948 0-1. Oltenii lui Mititelu s-au calificat în ”sferturile” Cupei României

VIDEO SuperLiga: Remiză între U Craiova 1948 și FC Hermannstadt - HotNews.ro

VIDEO | FC U Craiova - UTA Arad 1-1. Egalul nu ajută niciuna dintre cele  două echipe
VIDEO | FC U Craiova - UTA Arad 1-1. Egalul nu ajută niciuna dintre cele două echipe

FCSB, CFR Cluj sau CSU Craiova? Surpriză: care a fost cel mai urmărit meci  la TV din Conference League
FCSB, CFR Cluj sau CSU Craiova? Surpriză: care a fost cel mai urmărit meci la TV din Conference League